tymuchuk-e1487615836416

Рекордсмен збірної України Анатолій Тимощук в разі відходу з санкт-петербурзького “Зеніту” може увійти до тренерського штабу Андрія Шевченка в національній команді

 

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на сторінку в Facebook Надії.

 

 

Таке припущення зробила дружина скандального екс-футболісти Надія Навроцька, яка знаходиться зі спортсменом в шлюборозлучному процесі.

За словами дівчини, Тимощука і Шевченка пов’язує багаторічна дружба, а також загальні симпатії в російському спорті.

“Якщо не вийде залишитися в Санкт-Петербурзі, завжди є можливість згадати про свій український паспорт. Можна зобразити жертву обставин: “Не знав, не бачив, не зрозумів, змусили, підкинули”… І нехай складати вірші як Іван Дорн, він не вміє, але у Толіка багато приятелів в українському футболі. Може знову повернеться до варіанту зі збірною України, адже його пов’язує багаторічна дружба з головним тренером – Андрієм Шевченком”, – написала Навроцька.

Вона додала, що дві легенди українського футболу підтримують хокейний клуб СКА.

“У них є спільна любов до хокейного клубу “СКА” із Санкт-Петербурга, який фінансують друзі президента Росії Тимченко і Ротенберг. Симпатія двох легенд українського футболу до спортивного клубу російської армії повинна допомогти нашій команді потрапити на чемпіонат світу з футболу в Росії”, – їдко помітила Надія.

Джерело

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям!