IMG_6468

Бурштинську ТЕС – у властність Українського Народу!

Депутатами Верховної Ради України створена робоча група, до якої увійшли члени комітету з національної безпеки і оборони, комітету з протидії корупції, комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, комісії з питань приватизації, представники профспілок Львіввугілля, Волиньвугілля, профкому Бурштинської ТЕС, депутати обласних рад Івано-Франківської, Волинської, Львівської області, представники професійного та експертного середовища і ветеранських організацій. Дана група виробляє рішення, яким чином можна припинити саботаж державних шахт Львівсько-Волинского басейну, невиконання інвістиційних зобов’язань з боку проросійських олігархів-власників паливно-енергетичного комплексу України; зробити так, щоб державні активи працювали на Громаду, а не на вузьке коло олігархів.

У відповідь Ахметов розгорнув кампанію наклепу щодо ініціаторів цих процесів. 26 травня компанією ДТЕК був поширений прес-реліз, в якому депутатів звинувачували у озброєному захопленні Бурштинської ТЕС і закликав РНБО, МВС і СБУ захистити активи ДТЕК. По місту почали розпускати чутки, що добровольці нібито збираються підірвати дамбу Бурштинської ТЕС. Це нахабна брехня. Так роблять бандити, налаштовуючи людей проти тих, хто захищає їхні права.

 

 

Позиція Штабу:

1. Бурштинська ТЕС повинна бути відібрана у проросійського олігарха Ахметова за невиконання взятих на себе інвестиційних зобов’язань;
2. За фактом незаконного конкурсу на продаж Західенерго в 2011 році має бути порушена кримінальна справа;
3. Повинні бути притягнуті до відповідальності всі посадові особи ГПУ і фонду держмайна, державні фіскальні служби, які роками у відмову не помічали незаконні дії Ахметова, розкрадання активів Держави і Громади.
4. Бурштинська ТЕС не повинна дістатися іншому олігархічному клану, і так само стати «дойною коровою» для чиновників-корупціонерів. Тому пропонується блокуючий пакет залишити в державній власності, а решту повернути працівникам Бурштинської ТЕС, так само і передати Громаді Бурштина та Івано-Франківської області (розпорядниками можуть бути, наприклад, міська і обласна ради).

Які вимоги профкому Бурштинської ТЕС і жителів Бурштина ми підтримуємо:

1. Підняття заробітної плати працівника Бурштинської ТЕС (рядовий склад і середня ланка) до 15000-17000 гривень.
2. Обід повинен здійснюватися за рахунок власника, а робочий день бути з 08:00 до 16:00;
3. Повинна бути повернута вислуга років;
4. При отриманні відпустки робітникам мають виділятися додаткові кошти на оздоровлення в розмірі середньої зарплати. Для того, щоб робітники (які підривають своє здоров’я на станції), мали б можливість оздоровитися на морі.
5. Не має знищуватися соціальна сфера
6. Відведення податків в тінь і розповіді про «збитковість» Бурштинської ТЕС повинні припинитися
7. Жителям 30-ти кіловметрової зони навколо ТЕС повинні надаватися пільги. Наприклад, зменшити їм оплату за електроенергію, або взагалі її скасувати;
8. На станції повинно бути встановлене найсучасніше фільтруюче обладнання, щоб максимально убезпечити жителів Бурштина і Галицького району від шкідливих викидів.

Чому до вас приїхали Ветерани Війни за Незалежність? Відповідь проста. Люди дведені до відчаю, вони хочуть зберегти свої робочі місця, хочуть мати можливість прогодувати своїх дітей. Та цього страху не мають Ветерани Війни за Незалежність, вони вже вмирали, вони вже не бояться і тому вони вирішили допомогти робітникам в їх боротьбі. Разом переможемо.

Ми будємо в місті Бурштин 4 червня о 15:00 на центральній площі і готови до спілкування з Громадою. Ми запросили також і Ахметова. Нехай прийде і подивиться людям в очі.

До зустрічі!

 

 

Джерело

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям!