1934495
Федерація футболу України підписала спонсорський контракт з українським національним виробником – компанією “Перша приватна броварня”.
З 1 січня 2017 року “Перша приватна броварня” – новий преміум-спонсор національної збірної команди України з футболу. У федерації розповіли, що основним фактором вибору спонсора в рамках тендера була не просто цінова пропозиція, а загальне бачення розвитку головної футбольної команди країни і, зокрема, запропоновані нові підходи для руху уболівальників.
“Новий партнер – це не просто заміна логотипа на формі чи на стадіоні, – підкреслює генеральний секретар ФФУ Юрій Запісоцький. – Це частина нового підходу до багатьох процесів: зокрема, до системи тренувань, до добору гравців, зміна вектора комунікації – працюємо разом заради перемог, відчуваємо плече один одного в будь-якій ситуації. І вже сьогодні це дає свої плоди: наша команда гідно завершила минулий сезон, без поразок, на другому – прохідному – місці у своїй підгрупі”.
“Для нашої компанії це честь бути партнером і спонсором національної збірної з футболу, тому що за цю команду вболіває кожен українець, – додає Максим Васильєв, директор з маркетингу “Першої приватної броварні”. – Ми цінуємо, що ФФУ розділяє запропонований нами підхід до партнерства і певну програму дій, кінцева мета якої – щоб Україна могла пишатися і результатами своєї збірної, і тією підтримкою, яку надають їй вболівальники, тобто кожен з нас”.
Угода про співпрацю підписана на чотири роки (до 2020 року включно).
Сподобалась новина? Розкажи про це друзям!