1934495
Федерація футболу України підписала спонсорський контракт з українським національним виробником — компанією «Перша приватна броварня».
З 1 січня 2017 року «Перша приватна броварня» — новий преміум-спонсор національної збірної команди України з футболу. У федерації розповіли, що основним фактором вибору спонсора в рамках тендера була не просто цінова пропозиція, а загальне бачення розвитку головної футбольної команди країни і, зокрема, запропоновані нові підходи для руху уболівальників.
«Новий партнер — це не просто заміна логотипа на формі чи на стадіоні, — підкреслює генеральний секретар ФФУ Юрій Запісоцький. — Це частина нового підходу до багатьох процесів: зокрема, до системи тренувань, до добору гравців, зміна вектора комунікації — працюємо разом заради перемог, відчуваємо плече один одного в будь-якій ситуації. І вже сьогодні це дає свої плоди: наша команда гідно завершила минулий сезон, без поразок, на другому — прохідному — місці у своїй підгрупі».
«Для нашої компанії це честь бути партнером і спонсором національної збірної з футболу, тому що за цю команду вболіває кожен українець, — додає Максим Васильєв, директор з маркетингу «Першої приватної броварні». — Ми цінуємо, що ФФУ розділяє запропонований нами підхід до партнерства і певну програму дій, кінцева мета якої — щоб Україна могла пишатися і результатами своєї збірної, і тією підтримкою, яку надають їй вболівальники, тобто кожен з нас».
Угода про співпрацю підписана на чотири роки (до 2020 року включно).
Сподобалась новина? Розкажи про це друзям!