08130032_ak_large

Президент Петро Порошенко поділився списком книг, які його вразили в 2016 році, чим викликав дискусію в мережі. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Facebook глави держави.

“Книги, які мене вразили в 2016 і які варті уваги”, — написав президент, представивши список творів. Серед книг, які вразили Порошенко: “Спогади” Павла Скоропадського, “25 перемог України” Олександра Палія, “Тамплієри”, Сергія Жадана, “Secondhand time” Світлани Алексієвич, Антологія української поезії ХХ століття від “А-ба-ба-га— ла-ма-га”, і “Казимир Малевич. Київський період 1928-1930” Тетяни Філевської.

Варто зазначити, що користувачі відреагували на список книг від Порошенка неоднозначно. Olexander Severyn: “Принагідно раджу вам не повторити помилок Скоропадського”. Френд Френдовіч: “Президент будь-якої країни повинен знаходити час для читання, але головне, щоб з цього була користь”. Олександра Пендраковська: “Краще б Лі Куань Ю шанували. І впроваджували”. Юрій Лавришин: “А повинна була вразити Конституція України”.

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям!