36f835385215121d07734ea1be1b9214

Суд прийняв позов екс-регіонала, заявляє його адвокат.

 

Європейський суд з прав людини прийняв до розгляду позов від колишнього голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександра Єфремова щодо законності його арешту. Про це заявив його французький адвокат Максим Сасьє, повідомляють Українські новини.

 

«Поки є одна скарга, яка вже зареєстрована і зараз розглядається. Вона стосується того, що політика Єфремова помістили під варту», — сказав він.

 

Адвокат зазначив, що захист має намір подати ще одну скаргу і очікує на рішення Апеляційного суду Києва щодо законності подовження утримання під вартою Єфремова до шести місяців.

 

Сасьє також висловив обурення, що Апеляційний суд затягує розгляд цієї справи.

 

«Я втретє прилітаю в Україну, і четвертий раз справа Єфремова мала розглядатися в Апеляційному суді, але засідання суду було відкладене. У мене таке враження, що у вас у країні не хочуть дотримуватись процедурного правосуддя і відмовляють Єфремову в його законному праві на захист», — підкреслив він.

 

На його думку, стосовно екс-депутата чинять кримінальне переслідування в Україні винятково через його політичну позицію, що є порушенням Європейської конвенції з прав людини.

 

Нагадаємо, 24 листопада Печерський районний суд Києва подовжив арешт для Єфремова до 22 січня 2017 року.

 

Єфремова звинувачують у зраді, скоєнні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України, організації захоплення будівлі управління Служби безпеки України в Луганській області з метою незаконного користування нею і перешкоджання нормальній діяльності установи, організаційному сприянні створенню і діяльності терористичної організації «Луганська народна республіка». Єфремов звинувачення прокуратури відкидає.

Джерело

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям!