snymok-6
Серіалу відмовили в державній реєстрації.

Державне агентство України з питань кіно заборонило до показу в країні телесеріал “Готель”. Про це повідомляється на сторінці агентства в Facebook.

“Державне агентство України з питань кіно відмовило в державній реєстрації і видачі державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування телесеріалу “Готель”, – ідеться в повідомленні.

Згідно з інформацією Держкіно, режисери телесеріалу – Антон Федотов і Антон Маслов.

У повідомленні також зазначається, що рішення було прийняте на підставі положень закону України про кінематографію, якими передбачено, що заборона трансляції фільмів, вироблених фізичними і юридичними особами держави-агресора, які не містять популяризації або пропаганди органів держави-агресора і їх окремих дій, поширюється на фільми, вироблені або вперше оприлюднені після 1 січня 2014 року.

Згідно з інформацією на профільних кіносайтах, телесеріал “Готель Елеон” режисерів Антона Федотова та Антона Маслова є продуктом російсько-українського виробництва, прем’єра в РФ відбулася в листопаді 2016 року. Одну з ролей у ньому виконала українська телеведуча Ольга Фреймут.

Джерело

Сподобалась новина? Розкажи про це друзям!