130298

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху розпорядився сформулювати інструкцію, яка зобов’язує чиновників відвідувати похорони солдатів, загиблих у боях і терористичних актах.

 Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на офіційну сторінку прем’єр-міністра Ізраїлю у Фейсбуці.
 
 
“Прем’єр-міністр Біньямін Нетаньяху доручив сьогодні ввечері секретарю уряду Цахі Браверману сформулювати інструкцію, що зобов’язує міністрів уряду і їхніх заступників відвідувати похорони солдатів ЦАХАЛу, загиблих у боях і терористичних актах”, – йдеться в повідомленні.
 
Також Нетаньяху відвідав клініку “Хадасса Ейн-Керем”, де відвідав поранених у теракті, скоєному арабським терористом у районі Армон ха-Наців у Єрусалимі. “Я вважаю, що найважливіше зрозуміти, що ми стикаємося з новим різновидом атак – нападами терористів-одинаків, які ухвалюють раптове рішення здійснити теракт, у цьому випадку – теракт-наїзд”, – заявив Нетаньяху.
 
 
Як повідомляли раніше, 9 січня араб із району Джебель Мукабер Фаді Кунбар в’їхав на вантажівці в групу військових і громадян, які виходили з автобуса. Унаслідок теракту загинули четверо ізраїльських солдат, 13 людей було поранено, з них троє перебувають у важкому стані. Нападника застрелили солдати на місці до прибуття поліції.
Сподобалась новина? Розкажи про це друзям!